Oprawki Tom Ford

Przed zakupem odpowiednich dla siebie okularów korekcyjnych lub przeciwsłonecznych, warto dowiedzieć się, jakie są cechy charakterystyczne poszczególnych modeli. Na szczęście w dzisiejszych czasach powszechny dostęp do Internetu daje możliwość zakupu okularów światowej sławy projektantów nawet bez wychodzenia z domu. Oprawki Tom Ford (które kupisz tutaj: https://iokulary.pl/pol_m_Okulary-Korekcyjne_Okulary-Korekcyjne-Tom-Ford-1558.html) to przykład modnych i stylowych okularów dostępnych niemalże od ręki, zarówno dla damskiej, jak i męskiej części użytkowników.

Oprawki Tom Ford – powstanie

Niewiele osób o tym wie, ale Tom Ford, znany dziś z własnej marki, rozpoczynał swoją karierę w domu mody Gucci, gdzie tworzył różnego rodzaju akcesoria, także biżuterię i odzież. Jako osoba niezwykle kreatywna pozwolił marce Gucci zarobić grube miliardy. Gdy założył własną firmę został doceniony na całym świecie. Dziś kojarzony jest przede wszystkim za jedynych w swoim rodzaju oprawek okularowych do szkieł korekcyjnych oraz przeciwsłonecznych. Sława Toma Forda spowodowała, że wiele osób nie wyobraża sobie codziennych stylizacji bez choćby najmniejszego gadżetu tego projektanta.

Czym odznaczają się oprawki Tom Ford?

Marka wyróżnia się przede wszystkim niesamowitą starannością wykonania i skupieniem się na detalach, które budują elegancki całokształt. W tych oprawkach nic nie pojawia się przypadkowo, lecz jest efektem dogłębnie przemyślanej koncepcji. Każdy zausznik, ramka, czy element dodatkowy jest precyzyjnie dopieszczony, a projekty tworzone są z iście zegarmistrzowską precyzją. Zresztą Tom Ford dał się przez lata poznać, jako projektant, który ma dobre oko do detali. Trendy, wokół których obraca się marka Ford określane są czasem mianem stylistyki buntowniczej. Charakteryzuje się ona śmiałością, nieoczekiwanymi połączeniami oraz kreatywną grą z konwencją. Oczywiście w dorobku Toma Forda znajdą się także bardzo klasyczne wzory oprawek, ale nawet one posiadają pewną cechę unikatowości.

Oprawki Tom Ford – jakość to podstawa

Solidne wykonanie oprawek zawsze było podstawowym postulatem forsowanym przez markę Tom Ford. Przede wszystkim, okulary mają być trwałe i odporne na uszkodzenia. Firma Ford słynie z oddawania w ręce użytkowników produktów wyłącznie najwyższej próby. Oprawki Tom Ford wykonywane są z mocnego tworzywa octanowego w swej głównej części z dodatkiem monelu, który barwiony jest na różne metaliczne odcienie. Tom Ford sygnuje swe produkty dyskretną i nienarzucającą się literą „T”. Ten subtelny znak marki zazwyczaj pojawia się na zawiasie i zauszniku.